Serviceclubs en verenigingen
Help de Dierenbescherming in uw eigen regio
De lokale afdelingen en asielen van de Dierenbescherming kunnen veel hulp gebruiken van clubs en verenigingen uit de regio.
Wilt u de lokale Dierenbescherming steunen, neem dan contact op met onze Relatiebeheerder Bijzondere Giften Ambika Lucassen, per e-mail of telefoon (088) 8113297. Zij zal u in contact brengen met de Dierenbescherming in uw regio.
Speciaal voor serviceclubs
Als serviceclub draagt u met uw kennis, inzet en netwerk bij aan een gezonde, leefbare samenleving waarin mens en dier volwaardig tot hun recht komen. Dan is het goed te weten dat u via de Dierenbescherming heel concreet een dierenproject bij u in de buurt kunt steunen.
Voor meer informatie kunt u onze brochure lezen of contact opnemen met onze Relatiebeheerder Bijzondere Giften Ambika Lucassen per e-mail of telefoon (088) 8113297. Zij zal u verder helpen.
De Dierenbescherming is voor 100% giftafhankelijk. Zonder uw steun kunnen wij ons werk niet doen. Word dus vandaag nog lid.




