Word lid van de Dierenbescherming!

Eurogroup for Animals

Pleitbezorger in Brussel 

Dierenwelzijn speelt gelukkig ook in Europa een steeds belangrijkere rol. Als belangenorganisatie red je het in Europa echter niet zonder een goede, gespecialiseerde pleitbezorger in Brussel. Voor de Dierenbescherming is dat al sinds 1980 Eurogroup for Animals.

Als ‘spin in het web' vormt Eurogroup al meer dan 25 jaar de communicatieve schakel tussen dierenbeschermende organisaties in Europa en de Europese politiek en overheid. Zo kunnen dierenbeschermers één internationale vuist maken en de belangen van dieren behartigen.

Behalve de Nederlandse Dierenbescherming zijn dierenbeschermende organisaties uit praktisch alle EU-lidstaten lid van Eurogroup. Eurogroup lobbyt voor goede dierenwelzijnswetgeving in de EU. De steun van het Europees Parlement is daarbij van groot belang. Daarom richt Eurogroup zich vooral op het leggen van contacten met en informeren van europarlementariërs. Uiteraard worden hierbij zeer regelmatig deskundigen van de Dierenbescherming ingeschakeld.

Bezoek de website van Eurogroup for Animals


Met een eenmalige schenking helpt u ons weer een stapje verder op weg naar een diervriendelijke samenleving.
Copyright © 2009 Dierenbescherming - Website: Bitfactory