Word lid van de Dierenbescherming!

Nieuws

24-07-2002

LID neemt vier honden in beslag

De Landelijke Inspectiedienst Dierenbescherming heeft op 22 juli in Nieuw-Weerdingen (gem. Emmen) vier honden in beslag genomen. De eigenaar van de cocker spaniels was al ongeveer een week niet thuis aangetroffen.
Drie van de dieren liepen in de woning vol glasscherven terwijl een vierde, hoogdrachtige hond buiten in een hok werd aangetroffen. De honden zijn tijdelijk ondergebracht in een asiel. Tegen de eigenaar wordt proces-verbaal opgemaakt vanwege slecht huisvesting en verzorging van de honden.
Vorig jaar waren er ook al problemen rond de verzorging van enkele honden van de man. De verdachte deed toen vrijwillig afstand van zes rottweilers.
« Naar vorige pagina
« Naar alle berichten uit 2002

Vrijwilligerswerk bij de Dierenbescherming is leuk, leerzaam en vooral zinvol. Geef u vandaag nog op als vrijwilliger!
Copyright © 2012 Dierenbescherming - Disclaimer - Website: Bitfactory