Word lid van de Dierenbescherming!

Nieuws

29-09-2008

'Greenies' voor Nederlandse asielhonden

Op woensdag 24 september nam Frank Dales, directeur van de Dierenbescherming, in het Haags Dierenasiel een cheque ter waarde van 80.000 'Greenies' in ontvangst uit handen van Marco Starink. Hondengedragesdeskundige Starink vertegenwoordigde hondensnack-fabrikant Greenies, die de 80.000 snacks in samenwerking met de dierenwinkels van Pets Place gratis ter beschikking stelt van onze asielen.


 

 

 

 

 






De distributie van de Greenies (tandverzorgende snacks) over de asielen verloopt via de winkels van dierenspeciaalzaak Pets Place. In week 35 en 36 werden bij 46 filialen greenies afgeleverd. De dierenasielen die bij deze winkels in de buurt gevestigd zijn, konden de hondensnacks daar gratis afhalen. Zo kunnen alle asielhonden deze nazomer hun goed verzorgde tanden 'blootlachen'.

Met dank aan Greenies, Pets Place en Marco Starink!

« Naar vorige pagina
« Naar alle berichten uit 2008

De Dierenbescherming collecteert eenmaal per jaar. Wilt u direct iets betekenen voor de dieren in uw regio, meld u dan aan als collectant!
Copyright © 2012 Dierenbescherming - Disclaimer - Website: Bitfactory