Nieuws
Dierenbescherming krijgt 1,8 miljoen van Postcode Loterij
Directeur Frank Dales nam de cheque van de NPL namens de Dierenbescherming in ontvangst. "Wij zijn ontzettend blij met de structurele bijdrage van de Postcode Loterij. Het is geld dat rechtstreeks gaat naar het verbeteren van de omstandigheden voor alle dieren", aldus Dales.

fotograaf boven: Roy Beusker; fotograaf onder: Patricia Steur
Voorafgaand aan het Goed Geld Gala van de Postcode Loterij vond een bijzondere actie plaats. De Nachtwacht kwam letterlijk tot leven toen 28 BN-ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn. "Een bijzonder gebaar dat de grote betekenis uitdrukt die de Goede Doelen Loterijen hebben voor organisaties op het gebied van mens, natuur, gezondheid, welzijn en cultureel erfgoed", aldus de NPL.
« Naar alle berichten uit 2012
De Dierenbescherming is voor 100% giftafhankelijk. Zonder uw steun kunnen wij ons werk niet doen. Word dus vandaag nog lid.




