Digitale Flyer Dierenbescherming en GGZ in Amsterdam
Afdeling Amsterdam van de Dierenbescherming werkt sinds een jaar samen met de acht grootste GGZ-instellingen van de stad. Het eerste resultaat is nu een feit: een digitale flyer met informatie voor cliënten die een huisdier willen aanschaffen of er al een hebben.

Dierenbescherming Amsterdam wil de dieren van cliënten van GGZ instellingen op structurelere wijze helpen en tevens preventief adviseren als cliënten het voornemen hebben om een huisdier aan te schaffen. De eerste gesprekken met de instellingen zijn inmiddels afgerond en de samenwerking komt goed op gang.
Zo is er een digitale flyer ontwikkeld die intern zal worden verspreid bij de verschillende organisaties. Hierin staat een heleboel nuttige informatie. Wat kost een huisdier bijvoorbeeld en hoeveel tijd ben je er aan kwijt