Sponsorlopers Nijmeegse Vierdaagse halen de finish

Fleur en Fenna houden van dieren
Van de elfjarige tweeling Fleur en Fenna kregen we als eerste het bericht dat ze de finish haalden. Ze pronkten vrijdagmiddag trots met een bord met de sponsoropbrengst. Ze haalden €225,30 op voor de Dierenbescherming. Geweldig meiden!

Mooie prestatie
Ilona, Ellis, Inke, Marjolein en Petra liepen ook 160 kilometer mee voor de Dierenbescherming en daar zijn we hartstikke trots op. "Ik heb de vierdaagse uitgelopen voor de vierde keer en daar ben ik heel blij mee! ... Het ging allemaal goed en volgend jaar doen we weer mee. En dan ga ik zeker weer sponsorlopen! Zo'n goed doel!", liet Petra weten.

Lopen voor Dierenasiel Zuidwolde
Karen en Siegfried wandelden specifiek voor ons dierenasiel in Zuidwolde. Zij hebben eveneens een mooie prestatie geleverd.

Werk aan de winkel
Of het nu gaat om gezelschapsdieren, landbouwdieren of dieren in het wild, er is voor de Dierenbescherming wat betreft dierenwelzijn nog een hoop werk aan de winkel. Onze dierenasielen, dierenambulances, inspectiedienst, lobbyisten en nog veel meer medewerkers doen er alles aan de situatie voor dieren te verbeteren. We kunnen het geld daarom goed gebruiken voor de belangen van dieren in Nederland. We willen alle wandelaars daarom bedanken voor hun inzet en hun prachtige bijdrage, petje af!