Stel jezelf kandidaat voor de Ledenraadsverkiezing!

Het kan nog: je kunt je tot 15 oktober 2017 opgeven als lid van onze Ledenraad. Ben je lid van de Dierenbescherming en voel je je betrokken bij wat we doen
Stel jezelf kandidaat voor de Ledenraadsverkiezing!

De Ledenraad

Onze Ledenraad bestaat uit 25 Dierenbeschermingsleden die elk een belangrijke stem hebben. Als lid van de Ledenraad zit je in het hoogste orgaan binnen de (verenigings)structuur van de Dierenbescherming. De Ledenraad werkt samen met de Raad van Toezicht en de bestuurder en geeft advies over de manier waarop de Dierenbescherming zich het beste kan inzetten voor dieren. Het is daarom belangrijk dat een Ledenraadslid affiniteit heeft met onze doelstellingen en activiteiten, ons op de voet volgt en op de hoogte is van de meest actuele ontwikkelingen op het gebied van dierenwelzijn en maatschappij.

"De Ledenraad speelt een primaire rol in het tot stand komen van de dierinhoudelijke strategie. Het is een heerlijke ervaring om dit te kunnen doen met een gedreven groep mensen. Allen met hun eigen inzichten, achtergronden en drijfveren." -Tjeerd Blankestijn, lid Ledenraad

De Ledenraadsverkiezing

Een keer in de drie jaar wordt de Ledenraad democratisch gekozen. Alle Dierenbeschermingsleden kunnen hun stem uitbrengen. Wil jij deel uitmaken van onze Ledenraad en zeggenschap uitoefenen op onze inzet voor dieren? Meld je aan als kandidaat voor de Ledenraad en stel jezelf verkiesbaar tijdens onze Ledenraadsverkiezing in november. Ben je nog geen lid van de Dierenbescherming? Dat geeft niet, je kunt je voor 15 oktober aanstaande alsnog aanmelden als lid.

"Ik zou het persoonlijk heel onlogisch vinden om de kennis die ik binnen mijn werkgebied heb opgedaan niet beschikbaar te stellen voor de Dierenbescherming." –Inge Wijnberg, lid Ledenraad

Vacaturetekst

Wil je meer informatie over de werkzaamheden van Ledenraadsleden? Bekijk onze vacature.