Nieuwe dierenambulances afgeleverd in Eindhoven
Een moment waar al een tijd naar werd uitgekeken vond vorige week plaats in Eindhoven. De eerste van de twee nieuwe dierenambulances werd afgeleverd.

Met het drukke lenteseizoen voor de boeg en de staat van de huidige ambulance zijn de auto's meer dan welkom.
Handige snufjes
De nieuwe dierenambulances zijn volledig ingericht, zijn automaten, voorzien van verwarming én airco (voor mens én dier) en allerlei soorten waarschuwings- en werklichten.
Vandaag wordt de tweede ambulance geleverd. Zodra alle medewerkers de instructies hebben ontvangen die hoort bij het in gebruik nemen van een nieuwe ambulance en de bus voorzien is van alle materialen die nodig (kunnen) zijn voor het redden van dieren, gaan de nieuwe ambulances de weg op.