Dre en Lucky vonden een baas in 2018

Een geweldige match!
Dre en Lucky kwamen afzonderlijk van elkaar binnen en waren beide op zoek naar een maatje. Lucky kwam als eerste binnen maar had enige moeite met het vinden van een ideale partner, het was een kieskeurig dametje. Maar toen was daar Dre!

Het leek liefde op haar eerste gezicht en dat bleek het ook te zijn. Na een succesvolle koppeling in ons opvangcentrum mocht het stelletje verhuizen naar een leuk gezin in Veldhoven. Hier worden ze verwend met een mooi verblijf, veel ruimte, lekkere hapjes en veel knuffels. Een match made in heaven!
Dre en Lucky zijn gefotografeerd door Eva Habets, de vrijwillige fotograaf die al 2,5 jaar onze asieldieren wekelijks komt fotograferen. Dankzij haar kennis, inzet en de geduld staan onze dieren met mooie foto’s op onze websites. Dat helpt ons enorm bij de zoektocht naar een nieuwe eigenaar. Eva werd erg nieuwsgierig waar “onze” dieren zoal terechtkwamen. Daarom heeft zij er een aantal gevolgd. Dankzij de foto’s van Eva kunnen wij nu laten zien hoe het met Dre en Lucky gaat. Wil je meer foto’s zien; neem dan een kijkje op Eva’s site!