Onthulling tegel Almere
Afgelopen zaterdag was het zover: de onthulling van de 46e tegel van de Almeerse Walk of Fame! De eer was aan onze collega's Jan en Nienke om samen met de wethouder Maaike Veeningen en Ferry Huurman, directievoorzitter van de Rabobank, de tegel te onthullen.


Walk of Fame
De Walk of Fame Almere, een route van inmiddels 46 tegels in het centrum van Almere, vertelt het verhaal van Almere. Elke tegel belicht per jaar een betekenisvolle gebeurtenis, ontwikkeling of een belangrijk persoon. Via de QR-code op de tegel is meer achtergrondinformatie te zien over de historie. Vanwege het 25 jarige bestaan, werd de dierenambulance genomineerd voor de 46e tegel. Met maar liefst 2.000 stemmen werd deze door ons gewonnen!

Trots
Met veel passie en toewijding zorgen onze vrijwillige medewerkers van de dierenambulance al jarenlang voor het vervoer van zieke en gewonde dieren in de omgeving van Almere en Zeewolde.
“Dat zoveel Almeerders voor ons hebben gekozen en dat de dierenambulance daardoor als onderdeel van de Almeerse geschiedenis is vereeuwigd in de Walk of Fame, is een kroon op het werk van de vrijwilligers die zich dag in dag uit voor de dierenambulance inzetten.” Jan Jolij
