Grijze roodstaart papegaai in een boom

Eenmaal terug op de centrale kregen wij van onze centralist te horen dat de papegaai inmiddels was verhuist naar een boom bij de Jaguar dealer. Onderweg hier naar toe kwamen wij een tweede ambulance tegen, wij hebben hen achter ons aan laten rijden.
Toen wij gezamenlijk aan kwamen bij de jaguar dealer zagen wij twee jongens naar ons zwaaien. Deze jongens, Quinten Oostendorp en Raphael Regterschot, hadden bij Hans z’n Frietje de papegaai kunnen vangen en waren van plan deze mee naar huis te nemen zodat wij hem daar konden ophalen.
Helaas vloog hij halverwege de boom in. De jongens hebben hierop ons gebeld en hebben de papegaai totdat wij er waren goed in de gaten gehouden.
Tijdens de vangactie hebben wij extra versterking gevraagd van nog een ambulance.
Met drie ambulance, 7 man sterk, hulp van de jongens en veel geduld hebben wij de papegaai kunnen vangen.
De papegaai en de eigenaar zijn na 4 dagen weer herenigd!
Raphael Regterschot en Quinten Oostendorp, enorm bedankt voor al jullie hulp, jullie zijn toppers!