Falco en Lea hebben het getroffen!

Falco en Lea zijn toen ze nog maar een paar weekjes oud waren op straat gevonden. De afwachting was of het om wilde of tamme konijnen ging. Ze bleken te tam voor wild te zijn, waarschijnlijk is één van de ouders een wild konijn en één tam.
Met de hand zijn ze groot gebracht en uitgegroeid tot mooie,lieve en sociale konijnen. Falco en Lea zijn samen gebleven en hebben een mooi huis gevonden waar ze met alle liefde verder verzorgd zullen worden.
Wat worden wij daar blij van!

Dit bericht kregen wij van de nieuwe eigenaren:

Falco en Lea hebben het getroffen!

Wat een avontuur en wat veel geleerd al van jullie. Ik denk dat t goed komt hier. Lea (nu Nala) kwam meteen uit het bakje toe de deur eruit was, Falko (nu Zazoe) keek ff de kat uit de boom. Al snel scharrelden ze rond en hij ging als eerste boven in het hok kijken. Weer naar beneden was nog spannend. Slablaadje was snel op en aan het houten wilgenhuisje wordt nu hard geknaagd. Ze zijn enorm nieuwschierig en ondernemend. Planten naast de ren al verplaatst en afgeknipt, wat een lange nekken (ook wel zielig, alleen kijkgroen😢).

Hierbij een foto collage en filmpje.

Groeten van 'de nieuwe eigenaren'