Warme gevoelens voor het Knaagspoor

Konijnen maken een wintervacht aan en kunnen zelf hun temperatuur goed regelen in de koude wintermaanden. Maar wanneer een konijn een verminderde weerstand heeft of herstellende is na ziekte of operatie, dan kan het zijn dat hij wat extra hulp nodig heeft om warm te blijven. Een snugglesafe warmteschijf is dan een essentieel hulpmiddel.

Warme gevoelens voor het Knaagspoor

Een snugglesafe kan de verzwakte dieren wel tot 10 uur lang warm houden. Het van buiten naar binnen halen is hierdoor niet altijd nodig en voor veel dieren zelfs beter om buiten te blijven. Uiteraard bij ziekte wordt het dier wel binnen gehuisvest en is een snugglesafe alleen niet voldoende, maar in veel gevallen kan het een belangrijke ondersteuning bieden.

Wij vangen ongeveer 800 dieren op jaarbasis op, dus willen we heel graag 25 snugglesafes aanschaffen. Help jij ons mee?

Steun het Knaagspoor

Jaarlijks vangt het Knaagspoor bijna 1000 gedumpte en afgedankte dieren op. Zieke en verwaarloosde dieren worden bij binnenkomst medisch onderzocht en zo nodig geholpen. Daarnaast geven we de dieren de verzorging en aandacht die ze nodig hebben, tot ze weer een nieuw baasje vinden.

Over ons